SCHATBEWAARDER PIERANTONI Gino  GSM:     0495/162.270 Email:    gino@bcop-cbap.be ONDERVOORZITTER PIEFORT Alain  Gsm : 0474/898.000 Email: alain@bcop-cbap.be VOORZITTER DE REU Frank Tel:      03/887.85.02     Gsm :  0472/876.054 Email:  frank@bcop-cbap.be SECRETARIS JANSSENS Johan Gsm:  0475/454.550 Fax:    03/454.32.77 Email:    johan@bcop-cbap.be
ALGEMEEN RAADGEVER DE DONCKER Axel  Gsm: 0473/873.889 Email: axel@bcop-cbap.be LEDENADMINISTRATIE & WEB-/POSTMASTER VANWINCKEL Paul Gsm: 0475/543.453 Email:paul@bcop-cbap.be ADVISEUR PEUGEOT ONDERDELEN HEMELINGS Jean-Marie GSM: 0471/817.201 Email: jean-marie@bcop-cbap.be ALGEMEEN RAADGEVER BOSSCHAERTS Guy  Gsm: 0492/731.921 Email: guy@bcop-cbap.be BESTUURDER & BOETIEK POSTELMANS Donny Gsm:  0495/443.371 Email:     donny@bcop-cbap.be BESTUURDER & MODERATOR PEUGEOTFORUM VUYLSTEKE WIM  Email:    wim@bcop-cbap.be MATERIAALMEESTER & BOETIEK WUYTS Roland  Gsm: 0475/65.04.28 Email: roland@bcop-cbap.be
LID VAN HET COMITE REDACTIE & ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER DE REU Valérie Email:    valerie@bcop-cbap.be LID VAN HET COMITE MODERATOR PEUGEOTFORUM NYS Jo Gsm: 0496/672.078 Email:    jo@bcop-cbap.be

DE BESTUURSRAAD & COMITELEDEN

Marcel De Reu - 17/07/1929 - 11/04/2017 - Erevoorzitter -
PEUGEOT CLUB BELGIUM
vzw | BELGISCHE CLUB VOOR OUDE PEUGEOT’S CLUB BELGE DES ANCIENNES PEUGEOT | asbl & PUGDRIVERS
vzw | BCOP - CBAP | asbl PEUGEOT CLUB BELGIUM
Comité | FR
De Peugeot Club De Peugeot Club