ASSISTENT MEDEWERKER DE DONCKER Axel Gsm: 0473/873.889 Email: axel@bcop-cbap.be
_______________________________________________________________________________________________________________________

DE RAAD VAN BESTUUR | HET COMITE

VOORZITTER DE REU Frank Tel:      03/887.85.02    Gsm :  0472/876.054 Email:  frank@bcop-cbap.be ONDERVOORZITTER PIEFORT Alain Gsm : 0474/898.000 Email: alain@bcop-cbap.be SECRETARIS JANSSENS Johan Gsm:  0475/454.550 Fax:    03/454.32.77 Email:    johan@bcop-cbap.be SCHATBEWAARDER PIERANTONI Gino GSM:     0495/162.270 Email:    gino@bcop-cbap.be
REDACTIE & ADMINISTRATIEF MEDEWERKER DE REU Valérie  Gsm: Email: valerie@bcop-cbap.be
LEDENADMINISTRATIE& WEB-/POSTMASTER ADMINISTRATIEF RAADGEVER VANWINCKEL Paul Gsm:    0475/543.453 Email: paul@bcop-cbap.be ADVISEUR PEUGEOT ONDERDELEN HEMELINGS Jean-Marie GSM: 0471/817.201 Email: jean-marie@bcop-cbap.be
ALGEMEEN RAADGEVER BOSSCHAERTS Guy Gsm: 0492/731.921 Email: guy@bcop-cbap.be
MATERIAALMEESTER & BOETIEK WUYTS Roland Gsm: 0475/65.04.28 Email: roland@bcop-cbap.be
Comité | FR
PEUGEOT CLUB BELGIUM
Created by VAP © 2018-10    Privacyverklaring BCOP
  vzw  BELGISCHE CLUB VOOR OUDE PEUGEOT’S asbl      CLUB BELGE DES ANCIENNES PEUGEOT vzw PUGDRIVERS asbl
vzw BCOP - CBAP asbl PEUGEOT CLUB BELGIUM
De BCOP De BCOP